Bez względu na to, czy szukasz konstrukcji dachowych do magazynu czy domu prywatnego, wybór absolutnie nie może być przypadkowy. Konstrukcja stalowa jednospadowa i dwuspadowa musi być przede wszystkim trwała i dobrze zabezpieczona na oddziaływanie negatywnych warunków zewnętrznych. Dzięki temu możesz mieć pewność, że nie tylko będzie dobrze spełniać swoją funkcję, lecz także zapewni bezpieczeństwo wszystkim osobom znajdującym się na terenie budynku. Takie właśnie są konstrukcje dachowe stalowe, które oferujemy naszym klientom. Zapraszamy do składania zamówień.

Solidne konstrukcje dachowe stalowe

Nasze stalowe konstrukcje dachowe cechują się solidnością i wytrzymałością. Zapewniają stabilne podparcie nawet w przypadku dachów o bardzo dużej powierzchni. Są również niedrogie i łatwe w konserwacji. Świetnie się więc sprawdzają w halach magazynowych czy produkcyjnych. Nie jest to jednak ich jedyne zastosowanie. Często wykorzystuje się je również w przypadku hal sportowych, a nawet domów jednorodzinnych.

Obecnie metalowe konstrukcje dachowe niemal zupełnie wyparły drewniane więźby dachowe w budownictwie przemysłowym. Dlaczego? Mimo że drewno ma wiele zalet, nie jest to materiał niezawodny. Jego pierwszą wadą, która od razu rzuca się w oczy, jest niewielka odporność na płomienie. Ryzyko wystąpienia pożaru w przedsiębiorstwach produkcyjnych jest niestety zbyt duże, by montować w nich łatwopalne konstrukcje. Poza tym drewno jest mało odporne na działanie owadów (przede wszystkim korników) czy grzybów.

Konstrukcja stalowa na dach zapewnia o wiele większe bezpieczeństwo niż drewniana. Jeśli postawisz na profile wysokiej jakości ocynkowane ogniowo, będą również odporne na rdzę.

Zamów stalowe konstrukcje dachowe u profesjonalistów

Żeby konstrukcje stalowe dachowe mogły pełnić dobrze swoją funkcję przez lata, warto zamówić je u sprawdzonego producenta. Firma A&D Konstrukcje Stalowe wykonuje konstrukcje metalowe na zamówienie dla osób indywidualnych oraz przedsiębiorstw działających w różnych branżach. Działamy na rynku od 2009 roku, więc dobrze poznaliśmy potrzeby naszych klientów. Wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości stal, którą dodatkowo zabezpieczamy powłoką antykorozyjną. Dzięki temu możesz mieć pewność, że otrzymasz produkt o doskonałych parametrach technicznych i o estetycznym wyglądzie.

Jako producent konstrukcji stalowych możemy zaoferować konstrukcje dachowe stalowe o nawet najbardziej niestandardowych wymiarach. Mamy własny zakład produkcyjny z nowoczesnymi maszynami, w którym pracują dobrze wykwalifikowani spawacze, konstruktorzy i montażyści. Wykonujemy konstrukcje stalowe dla klientów z całej Polski. Wykonany projekt przewieziemy na miejsce i – jeśli będzie taka potrzeba – zajmiemy się montażem.

Konstrukcje stalowe dachowe to oczywiście nie jedyne, co projektujemy w naszym zakładzie produkcyjnym, W naszej ofercie znajdziesz również:

Masz jakieś pytania dotyczące naszej oferty? Zapraszamy do kontaktu!