A&D KONSTRUKCJE STALOWE

Producent konstrukcji stalowych

Zależy Państwu, by wybrana przez Państwa konstrukcja stalowa była trwała, funkcjonalna, a jednocześnie idealnie dopasowana do wymogów projektu? Wiemy, jak osiągnąć wszystkie te cele! Jako producent konstrukcji stalowych kilkunastu lat zajmujemy się produkcją dla branży budowlanej, przemysłowej i reklamowej. Specjalizujemy się w wykonywaniu elementów ze stali na wymiar – dzięki temu jesteśmy w stanie precyzyjnie trafić w Państwa potrzeby.

Nasza specjalność – konstrukcje stalowe na wymiar

Wszystkie produkty z naszej oferty łączy jedno – produkujemy je samodzielnie, korzystając z własnego biura projektowego i linii produkcyjnej. Pozwala nam to zachować najwyższą jakość wykonania – mamy pełną kontrolę nad wyborem materiału na każdym etapie produkcji, precyzją wykonania i estetyką. Mają Państwo nietypowy projekt i nie wiedzą, którzy producenci konstrukcji stalowych podejmą się jego realizacji? Jesteśmy przygotowani na takie wyzwania – mamy za sobą wiele zleceń wymagających wykorzystania innowacyjnych technologii w połączeniu z fachową wiedzą.

Jako firma wywodząca się z branży reklamowej oferujemy m.in. w produkcję i montaż konstrukcji stalowych pod billboardy i inne reklamy wielkoformatowe. Od tego zaczynaliśmy naszą działalność, ale z czasem nasze możliwości technologiczne i doświadczenie pozwoliły nam znacznie rozszerzyć ofertę. Obecnie jesteśmy cenionym producentem konstrukcji stalowych o wielu zastosowaniach – kratownic drogowych i przemysłowych, schodów wewnętrznych i zewnętrznych, a nawet stylowych mebli loftowych.

Jak zapewniamy wysoką jakość naszych produktów?

Powierzenie produkcji konstrukcji stalowej doświadczonej i firmie z bogatym portfolio projektów to pierwszy krok do sukcesu! Pod tym względem można nam zaufać – nasze doświadczenie budujemy od 2009 r. Łączymy wiedzę i umiejętności zdobyte w dziedzinie reklamy wielkoformatowej z rozwojem w obszarze projektowania konstrukcji stalowych. To działa – dowodem są zadowoleni klienci, którzy chętnie polecają nas innym.

W naszej pracy cenimy wysoko tradycje rzemieślnicze, ale projektowanie konstrukcji stalowych na najwyższym poziomie nie byłoby możliwe bez nowoczesnych technologii. Własna linia produkcyjna i zaawansowane narzędzia pozwalają nam realizować ambitne projekty dla naszych klientów, z zachowaniem wysokiej estetyki i funkcjonalności.

Naszą siłą jest także wykwalifikowana kadra – zatrudniamy doświadczonych inżynierów, konstruktorów, spawaczy i montażystów. Wiemy, jak dynamicznie zmieniają się rynek i technologie, dlatego wszystkim naszym pracownikom zapewniamy dostęp do rozwoju własnych kwalifikacji.

Jakie usługi zapewnimy Państwu w ramach współpracy?

Podstawą naszej działalności jest produkcja konstrukcji stalowych. Nasze wsparcie nie kończy się jednak w momencie, gdy element opuszcza linię produkcyjną. Nasi klienci mogą korzystać z naszej pomocy także na dalszych etapach, także podczas transportu do magazynu i montażu. Wszystkie nasze produkty są objęte gwarancją – w razie stwierdzenia jakichkolwiek nieprawidłowości reagujemy szybko, by przywrócić produkt do pełnej funkcjonalności.

Zwracając się do nas z zapytaniem ofertowym na konstrukcje stalowe od producenta, nie muszą mieć Państwo dokładnie sprecyzowanych potrzeb. Zapewniamy doradztwo w wyborze najlepszych rozwiązań. Jesteśmy elastyczni i otwarci na nietypowe propozycje.

Na jakim obszarze działamy?

Nasza renomowana wytwórnia wywodzi się z Małopolski, ale obecnie działamy w całej Polsce. Gwarantujemy nie tylko wykonywanie, ale także transport i montaż konstrukcji stalowej na miejscu. Dzięki temu oszczędzamy Państwa czas – nie muszą Państwo samodzielnie organizować przewozu prefabrykatów. Własne zaplecze transportowe i doświadczone ekipy montażystów pozwalają nam realizować zlecenia terminowo i bez przeszkód, niezależnie od lokalizacji.

Zapraszamy do współpracy firmy i klientów indywidualnych. Nasze zasoby pozwalają nam także kompleksowo wspierać wykonawców dużych inwestycji. Potrzebują Państwo konstrukcji stalowej od producentów dla swojego biznesu, zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówienia i obsłudze w szerokim zakresie? Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, aby omówić szczegóły.

Oferujemy Państwu między innymi:

NAPISZ DO NAS

  Chcesz się dowiedzieć w jaki sposób możemy pomóc twojej firmie?
  Wyślij do nas swoją wiadomość, a wkrótce udzielimy Ci odpowiedzi.

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  ZADZWOŃ

  Andrzej  500 39 37 37
  Dawid  796 339 221

  WYŚLIJ E-MAIL

  NASZE ADRESY

  BIURO HANDLOWE

  ul. Mickiewicza 24
  34-400 Nowy Targ

  HALA PRODUKCYJNA

  A&D STALOWE KONSTRUKCJE
  ul. Na Załęczu 1, 31-587 Kraków

  GODZINY PRACY

  Pn - Pt : 9:00 - 18:00

  ZAPYTANIE OFERTOWE

  Jesteśmy do Państwa dyspozycji zarówno telefonicznie jak i pod pocztą e-mail. Zapraszamy do przesyłania zapytań ofertowych – nasi pracownicy przygotują dla Państwa indywidualną ofertę cenową.