DLACZEGO MY?

NASZE PRODUKTY I USŁUGI

Konstrukcje reklamowe i billboardy

Jako wiodący producent konstrukcji stalowych w naszej ofercie nie zabrakło również konstrukcji reklamowych. Oferujemy wykonawstwo w zakresie konstrukcji reklam wielkoformatowych przy trasach komunikacyjnych oraz przy centrach handlowych. Służymy wiedzą i doświadczeniem, doradzamy skuteczne rozwiązania. Projektujemy i budujemy reklamy skrojone pod dowolne wymiary i wymogi.

Konstrukcje naziemne pod panele fotowoltaiczne na gruncie

Stabilna i wytrzymała konstrukcja pod panele fotowoltaiczne na gruncie to podstawa każdej dobrze przeprowadzonej instalacji PV. Konstrukcja zapewnia nie tylko wysoki poziom bezpieczeństwa, ale także wpływa na właściwą eksploatację i wydajność paneli fotowoltaicznych. Inwestorzy, którzy planują założenie farmy słonecznej, a także rolnicy chcący zoptymalizować koszty energii poprzez montaż fotowoltaiki na gruncie, powinni zwrócić uwagę na istotne aspekty, które mają decydujący wpływ na rodzaj zastosowanej konstrukcji. Każda konstrukcja naziemna pod panele fotowoltaiczne, a dokładnie jej projekt, powinien uwzględniać między innymi warunki gruntowe, ukształtowanie terenu, warunki geotechniczne oraz obowiązujące w danej lokalizacji strefy wiatru i śniegu. Na podstawie tych uwarunkowań specjaliści opracowują odpowiednie konstrukcje pod fotowoltaikę na gruncie, które są odporne na panujące w danej strefie warunki. Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą. Oferujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie inwestycji – od projektu naziemnej konstrukcji fotowoltaicznej, po profesjonalny montaż.

Konstrukcja stalowa pod panele fotowoltaiczne

Stalowa konstrukcje pod panele fotowoltaiczne to najpowszechniej stosowane rozwiązanie na dużych farmach fotowoltaicznych. Wykorzystujemy nasze doświadczenie w produkcji konstrukcji stalowych – oferujemy funkcjonalne rozwiązania dla wszystkich, którzy chcą czerpać korzyści z odnawialnych źródeł energii. Wykonamy dla Państwa stabilne, wytrzymałe konstrukcje wsporcze pod farmy fotowoltaiczne. Te łatwe w montażu elementy zapewnią optymalne ułożenie paneli względem promieni słonecznych i umożliwią produkcję dużych ilości energii.

Kratownice drogowe, przemysłowe, reklamowe i inne

Kratownice drogowe stosowane są w celu zamontowania tablic informacyjnych. Konstrukcje tego typu posiadają szereg wymagań, koniecznych do spełnienia jak trwałośći niezawodność. Priorytetem jest ograniczenie do minimum ryzyka ich zniszczenia. Wykonane ze stali kratownicesą ściśle kontrolowane pod względem wytrzymałości.

Konstrukcje stalowe na wymiar

Interesują Państwa konstrukcje metalowe na zamówienie, a standardowe oferty nie spełniają Państwa oczekiwań? Jako producent konstrukcji stalowych na wymiar jesteśmy gotowi, by precyzyjnie odpowiedzieć na Państwa potrzeby. Oferujemy zarówno standardowe konstrukcje stalowe, jak i takie, które są przygotowywane pod kątem konkretnego projektu. Zapraszamy do bliższego poznania naszej oferty!

KILKA SŁÓW O NAS

Firma A&D Konstrukcje Stalowe powstała z połączenia sił specjalistów w zakresie budowy konstrukcji stalowych dedykowanych specjalistycznym instalacjom oraz reklamom wielkoformatowym. Specjalizujemy się w produkcji szerokiej gamy konstrukcji stalowych.

Nasze usługi świadczymy zarówno dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw, ciesząc się doskonałymi referencjami i poleceniami ze strony naszych usługobiorców. Swoim zasięgiem obejmujemy cały kraj.